Drążki ubraniowe do szafy w ofercie sklepu z okuciami Gryc24.pl

Funkcjonalne wykorzystanie szafy pozwala zadbać o części garderoby i przechowywać odzież w wygodny, intuicyjny i przemyślany sposób. Chaos w miejscach, w których przechowuje się ubrania to zjawisko, z którym miał do czynienia niemalże każdy. Aby garderoba, czy szafa, spełniały swoją podstawową funkcję, powinny zostać wyposażone w solidne, trwałe i odporne na szereg czynników zewnętrznych drążki. To właśnie one pozwalają odpowiednio umiejscowić ubrania, zapewniając jednocześnie estetyczny wygląd w ich wnętrzach.

Drążki do garderoby
obrazek prezentujacy

Drążek ubraniowy do szafy - kiedy warto go zamontować?

Funkcjonalna garderoba powinna być nie tylko odpowiednio umiejscowiona, ale i ergonomicznie wyposażona. Drążki na ubrania warto zakupić zarówno w przypadku posiadania dużej przestrzeni garderobianej, jak i również małych szaf. Dzięki takiemu rozwiązaniu ubrania mogą swobodnie wisieć. Jest to również doskonały wybór dla osób, które prasują ubrania przed umiejscowieniem ich w szafie. Gotowa do przyodziania odzież może zawisnąć na wieszakach, bez konieczności składania jej i tym samym – powodowania zagnieceń.

Drążki do garderoby - montaż

Montaż drążków do garderoby to czynność, którą można wykonać samodzielnie. Instalacja drążków powinna być oparta na kilku podstawowych zasad, zapewniających pełną funkcjonalność i swobodę korzystania. Ważne, aby drążki współgrały z modułami i konfiguracjami półek. Jeśli specyfika danej szafy lub garderoby na to pozwala, warto zachować odległość ok. 40 cm od tylnej ściany. Daje to możliwość swobodnego powieszenia wieszaka na zamontowanym drążku. W przypadku płytszych szaf dobrym rozwiązaniem mogą okazać się z kolei drążki wysuwane.

Uchwyt drążka ubraniowego - cena

Jeśli zależy nam na funkcjonalnych, solidnych rozwiązaniach, warto postawić na sprawdzony sklep, który oferuje wysoką jakość usług i produktów w konkurencyjnych cenach. Pełna oferta drążków do garderoby i innych elementów wyposażenia szaf dostępna jest na stronie sklepu GRYC. Szeroki asortyment pozwala na dogodny dobór akcesoriów, zgodny z wymiarami danej przestrzeni garderobianej. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom można doskonale zagospodarować wnętrze szafy i wszelkie pomieszczenia przeznaczone do przechowywania odzieży.